apie

Sveiki!

 

Malonu, kad užsukote! Esu Rita, man patinka iš mažų dalykų kurti didelius stebuklus, džiugias akimirkas bei gražius atsiminimus. Nuolat ieškau idėjų, o įkvėpimo semiuosi dirbdama.

 

Gimus pirmajam sūnui ir įkūrus jaukią švenčių ir laisvalaikio studiją, vaikų šventės tapo kasdienės veiklos dalimi, o hobiu – vaikiškos spaudos gamyba. Palaipsniui mano nuostabūs klientai man patikėdavo visus savo šventės rūpesčius. Rūpesčius jiems, man – malonumą planuoti ir organizuoti, matyti vaikų šypsenas ir džiuginti jų širdeles. Būti mama – pati didžiausia dovana, kai gali daryti tai, kas tau atrodo prasminga. Tai man leido pažvelgti į save giliau ir atrasti naują mylimą veiklą – švenčių planavimą ir dekoravimą.

 

Tad jei planuojate vestuves, krikštynas, gimtadienį ar kitą asmeninę šventę ir nežinote nuo ko pradėti, Jums trūksta laiko ar esate pasimetę tarp gausybės idėjų, bet norite, kad šventė būtų nepamirštama, mielai kviečiu visus rūpesčius patikėti man.  Kiekvienos šventės metu svarbu ne tik geras oras, bet ir vientisos dekoro linijos formavimas. Mielai padėsiu Jums išsirinkti temą, spalvinę gamą bei kitus dekoro elementus. Pasirūpinsiu šventės erdvės, saldaus stalo, foto kampelio dekoru, išskirtiniu ir tik Jums kurtu spaudos dizainu bei kitomis mielomis smulkmenomis.

 

Be galo myliu tikras šypsenas, natūralumą bei nesuvaidintas, šiluma dvelkiančias emocijas. Juk kiekviena šventė yra unikali ir ypatinga, taip kaip ir kiekvienas iš Jūsų, kurį man tenka sutikti ir pažinti. O smagiausia, kai ši pažintis tampa gražia draugyste.

 

Esu tam, kad kartu su Jumis sukurtume Jūsų šventės istoriją.